KODA SYSTEM

Wraz z naszą siostrzaną firmą KODA system s.r.o. ulokowaną na terenie Słowacji tworzymy dziś prężnie działającą grupę z bardzo bogatym doświadczeniem. Jak dotąd okna produkowane w naszym zakładzie produkcyjnym na Słowacji cieszyły się ogromnym powodzeniem u naszych partnerów handlowych, których posiadamy ponad 60. To tam zaczęto od nas wymagać nie tylko ceny ale przede wszystkim jakości w produkowanej przez nas stolarce.

25 LAT W BRANŻY

Cieszymy się, że przy wyborze dostawcy okien i drzwi nie kierujecie się tylko
i wyłącznie ceną ale przede wszystkim rzetelnością i profesjonalizmem firmy oraz jakością i terminowością wykonywanej stolarki. Firma KODA system jest dostawcą okien wykonywanych z wyjątkową dokładnością i starannością. Dbamy o każdy szczegół okna, zarówno ten techniczny jak i ten estetyczny.
W branży stolarki otworowej jesteśmy nieprzerwanie od ponad 25 lat.

WYJĄTKOWE CENY

Każdego roku sprzedajemy około 20.000 szt okien. Dlatego też jesteśmy w stanie zaproponować Państwu wyjątkowe ceny na nasze produkty. Z uwagi dużej sprzedaży mamy o wiele większe możliwości dostosowania się z ofertą aniżeli inni pośrednicy funkcjonujący na rynku. Większe możliwości tak techniczne jak i cenowe. Nasze przesłanie w tym względzie jest bardzo proste. Sprawdź co proponuje konkurencja, sprawdź ich wiarygodność i doświadczenie a następnie odwiedź nas. Jesteśmy przekonani, że zaproponujemy lepszą ofertę.

TERMIN PRODUKCJI – 6 DNI

Parę lat temu postawiliśmy na błyskawiczną realizację zamówień. Dziś naszym standardem jest realizacja zamówionej stolarki z terminem 6 dniowym. W tym terminie jesteśmy w stanie wykonać nie tylko okna białe ale i kolorowe.
Nasi partnerzy bardzo cenią sobie szybką realizację bo pozwala ona skutecznie konkurować na rynku z innymi dostawcami.

Pełny asortyment stolarki

W naszej ofercie znajdziesz wszystko to co proponuje dziś nowoczesny rynek okienny od podstawowych okien PCV aż po elementy inteligentnego domu.
Okna i drzwi PCV, okna i drzwi drewniane, okna i drzwi aluminiowe, parapety, rolety, automatyka do rolet i bram garażowych, siatki antyinsektowe, żaluzje przeciwsłoneczne, sterowanie – to wszystko znajdziesz w jednym miejscu.

Montaż

Oczywiście zapewniamy również montaż zakupionych elementów wykonywany przez doświadczonych pracowników oraz nadzór biura sprzedaży nad pracami od momentu zaprojektowania stolarki aż do czasu jej zamontowania.

DLACZEGO MY ?

U nas dowiesz się dlaczego warto wybrać dany model okna od innego, poznasz różnice poszczególnych okien, drzwi, rolet, systemów HST. U nas zakupisz również wszelkiego rodzaju dodatki do okien – siatki antyinsektowe, parapety, żaluzje, klamki.
Nasze międzynarodowe doświadczenie w sprzedaży stolarki pozwala realizować również bardzo wyszukane zamówienia jak np. okna otwierane na zewnątrz, okna łączone z parapetem zewnętrznym, okiennice, drzwi harmonijkowe itp.
W naszej ofercie oprócz okien i drzwi PCV znajdziesz również okna i drzwi drewniane, okna i drzwi aluminiowe ale także hybrydy tworzywowo-aluminiowe i drewniano-aluminiowe.

Zapraszamy – chociażby na rozmowę o oknach.
Ważne aby Twój wybór był świadomy.